Skip to main content

Dying Light za darmo w Epic Games Store

Razem z shapez.

Osoby zainteresowane masakrowaniem zombie w świąteczny weekend powinny skierować uwagę w stronę Epic Games Store, gdzie całkowicie za darmo odebrać można kopię Dying Light - w kompletnym wydaniu Enhanced Edition.

Rozbudowana edycja obejmuje duże rozszerzenie The Following, DLC Bozak Horde oraz Cuisine and Cardo, a także pakiety przedmiotów Ultimate Survivor i Crash Test. Już ten pierwszy dopdatek zapewnie wiele godzin zabawy, a ponadto zmienia nieco reguły gry, stawiając w większym stopniu na podróżowanie pojazdem.

Produkcja polskiego Techlandu wciąż cieszy się sporą popularnością, momentami przebijając liczbą graczy nawet kontynuację z 2021 roku - darmowa oferta zapewne nie zaszkodzi. Pierwsza część debiutowała na rynku już 8 lat temu, lecz w późniejszych latach otrzymała mnóstwo aktualizacji.

Jednocześnie za darmo pobierzemy także grę shapez, przypominającą nieco Factorio. Budujemy skomplikowane łańcuchy produkcyjne, konstruując coraz bardziej złożone kształty geometryczne. Całość jest podobno „relaksująca”, lecz możemy zapewnić, że szybko zaczyna wymagać sporo uwagi i planowania.

Podano już dwie produkcje, które pojawią się w darmowej ofercie w przyszły czwartek, 13 kwietnia. To średniowieczna bijatyka Mordhau, w której bierzemy udział w sieciowych starciach rycerzy i najemników. Do tego Second Extinction, a więc kolejna produkcja dla więcej niż jednego gracza, choć tym razem odpieramy ataki hord zmutowanych dinozaurów, które opanowały Ziemię.

Zobacz także