Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light: koniec wsparcia trybu Hellraid i całkiem nowe DLC

Mowa o pierwszej części.

Zapowiedziana wiele lat temu gra Hellraid ostatecznie nigdy nie powstała w samodzielnej formie - pojawiła się za to w Dying Light jako DLC. Teraz Techland kończy dalszy rozwój trybu.

Przypomnijmy: gracze mogą natrafić w Dying Light na automat do gier, który przenosi postać do twierdzy zlokalizowanej w innym wymiarze. Zamek opanowany jest przez demonicznych przeciwników, w stylu mrocznego fantasy.

Najnowsza – i ostatnia – aktualizacja ukaże się 5 maja, wprowadzając szereg nowości i poprawek. Najważniejsza jest zapewne strzelba, stanowiąca pierwszą broń palną w Hellraid, gdzie dotychczas królowały miecze i topory.

Do tego twórcy przygotowali przeprojektowaną zbrojownię, zmiany w ogólnym balansie rozgrywki oraz dalsze poprawki błędów.

Nie jest to jednak koniec wsparcia samego Dying Light. Jednocześnie z jutrzejszą aktualizacją ukaże się bowiem całkiem nowe DLC. Dieselpunk Bundle zaoferuje szereg nowych elementów wyposażenia, z mieczem-piłą i skórką na pojazd włącznie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dying Light

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze