Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 upiększony przez fanów - wideo pokazuje grę z ponad 50 modami

Lepsze oświetlenie i nie tylko.

Prowadzony w serwisie YouTube kanał Digital Dreams opublikował kolejny film, który prezentuje Wiedźmina 3 z ponad 50 zainstalowanymi modami graficznymi. Dzięki modyfikacjom, gra znacznie wypiękniała.

Wideo koncentruje się na szczególnym pokazaniu najnowszej wersji projektu, udoskonalającego oświetlenie. Tak zwane Immersive Lightning 2.0 całkowicie przeprojektowuje wspomniany element w podstawowym tytule i dwóch DLC.

Modyfikacja zapewnia „klimat fantasy” za dnia oraz realistyczny wygląd po zmroku. Na potrzeby nagrania skorzystano także z ray tracingu, a więc śledzenia promieni rzeczywistych, aktywowanego za pomocą aplikacji Reshade.

Wiedźmin 3 przedstawiony przez Digital Dreams wymaga jednak mocnego PC - autorzy filmu przekonują, że uruchomili produkcję na karcie graficznej GeForce RTX 3090. Wideo zarejestrowano w rozdzielczości 8K.

Gracze chcący odtworzyć efekt z materiału mogą znaleźć pełną listę wykorzystanych modów w serwisie Nexus Mods. Na łamach portalu dostępny jest też projekt Immersive Lightning 2.0.

Nadmienić należy, że Digital Dreams specjalizuje się w prezentowaniu możliwości graficznych w Wiedźminie 3. Na kanale regularnie pojawiają się filmy, które ukazują udoskonaloną przez fanów oprawę wizualną gry.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze