Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Techland: "Patch dodający 60 FPS? Ktoś każe za to płacić?"

Zabawny komentarz twórców Dying Light.

Niedawno Techland ogłosił, że pierwsza część Dying Light otrzyma aktualizację, która wprowadzi do gry opcję zabawy w 60 FPS na PS5 i Xbox Series X/S. Firma w zabawny sposób zapewniła, że patch będzie darmowy.

Jeden z użytkowników Twittera zapytał przedstawicieli polskiego studia, czy przygotowywany przez deweloperów upgrade zostanie udostępniony bez dodatkowych opłat. Odpowiedź jest dość ironiczna.

„Patch dodający 60 FPS? Oczywiście będzie darmowy, ktoś każe ci za to płacić?” - napisali twórcy Dying Light na oficjalnym profilu gry. W ten sposób odnieśli się do zespołów, które oferują aktualizację na nowe konsole za pieniądze.

Oczywiście duża część gier otrzymuje bezpłatne patche, ale część wydawców - w tym większych - decyduje się pobierać dodatkowe opłaty za upgrade danej pozycji do wydania na PS5 i Xbox Series X/S.

Data premiery aktualizacji Dying Light na nowe konsole nie jest znana. Techland obiecuje jedynie, że więcej szczegółów przedstawi „w przyszłości”.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze