Assassin's Creed Valhalla - Mapa sojuszy: wybór regionu

Nawiązanie współpracy.

Kiedy wykonasz misję Zapuszczanie korzeni, do twojej listy zadań dodana zostanie krótka misja Mapa sojuszy. W całości rozgrywa się w Kruczej Przystani i trwa dosłownie chwilkę.

Musisz udać się do głównego budynku w swojej osadzie. Tam, w pokoju za tronem, czeka na ciebie Randvi (1). Podejdź do niej, a zacznie się scenka.

mapasojuszy1

Po rozmowie musisz z poziomu mapy taktycznej na stole wybrać jeden z dwóch regionów, do których udasz się w następnej kolejności. W ogólnym rozrachunku chodzi tylko o kolejność, bo i tak trafisz w obydwa miejsca. Teraz najlepiej jednak wybrać północ i Ledecestrescire (2). To w tym momencie lepszy wybór z fabularnego punktu widzenia. Spotkasz się tam z Sigurdem.

mapasojuszy2

Kiedy klikniesz ikonę w północnym regionie, pozostanie tylko potwierdzenie swojego wyboru w rozmowie z Randvi. To tyle, ta krótka misja wprowadzająca dobiegnie końca i możesz przygotować się do nieco dłuższej wycieczki.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Synowie Ragnara: odszukanie Sigurda i szturm

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Zapuszczanie korzeni: najazd na klasztor

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami