Star Wars Battlefront z 2004 roku z oficjalnym wsparciem dla multiplayera - na Steam i GOG

Z opcją zabawy między użytkownikami obu platform.

W oryginalnym Star Wars Battlefront z 2004 roku nieoczekiwanie przywrócono oficjalne wsparcie dla trybu wieloosobowego. Opcja dostępna jest zarówno na Steamie, jak i GOG.

Produkcja zadebiutowała 16 lat temu wraz z modułem sieciowym, ale serwery wyłączono w 2014 roku, gdy działalność zakończyła obsługująca zmagania między graczami usługa GameSpy. Od tamtej pory fani grali przez internet, korzystając z własnych rozwiązań.

Przywrócony multiplayer pozwala na rozgrywkę maksymalnie 32 osobom, a więc o połowę mniej niż w pierwotnym trybie wieloosobowym. Warto jednocześnie zaznaczyć, że użytkownicy Steam i GOG mogą bawić się wspólnie.

Aktualizacja, która wprowadziła wariant sieciowy, zaimplementowała również szereg poprawek. Udoskonalono między innymi dźwięk, a także usunięto błędy związane nie tylko z właściwymi zmaganiami, ale i działaniem menu głównego.

star_wars_battlefront_2004
Star Wars Battlefront pozwala wziąć udział w potyczkach inspirowanych znanymi bitwami z „Gwiezdnych Wojen”

Z okazji nadchodzącego dnia „Gwiezdnych Wojen” - 4 maja - oryginalne Star Wars Battlefront dostępne jest w promocji. Grę na Steamie i GOG kupić można za odpowiednio 17,99 zł i 17,49 zł.

Poprzednio: Osoby odpowiedzialne za przecieki z The Last of Us 2 nie są związane z Naughty Dog lub Sony

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami