Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mirror's Edge Catalyst oraz Star Wars Battlefront trafią do EA i Origin Access

Na Xbox One także UFC 2.

Przedstawiciele Electronic Arts ujawnili, że jeszcze w tym roku rozszerzą ofertę abonamentu EA Access na Xbox One o Mirror's Edge Catalyst, Star Wars Battlefront i UFC 2.

Dwie pierwsze produkcje trafią też do Origin Access na PC. Tak przynajmniej wynika z informacji umieszczonej na stronie usługi. Posiadacze komputerów otrzymają jeszcze Need for Speed Most Wanted.

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie wymienione tytuły pojawią się w ofercie obu subskrypcji.

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie obie subskrypcje obejmują między innymi Titanfall 2, Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed Rivals oraz szereg starszych produkcji sportowych od EA Sports.

To nie wszystko - abonenci otrzymują również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą zagrać w nowe tytuły kilka dni przed premierą - przykładowo 13 października dostaną dostęp do Battlefield 1, choć czas rozgrywki zostanie ograniczony do 10 godzin.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze