Mimir z God of War w rzeczywistości - fani stworzyli ruchomą replikę głowy nordyckiego boga

Najmądrzejsza istota na świecie.

Fani God of War z grupy Bar-El Studio przygotowali replikę głowy Mimira - postaci, którą gracze spotykają podczas rozgrywki.

Bohater jest nordyckim bogiem wiedzy i mądrości, nazywany „najmądrzejszą istotą na świecie”. Kratos spotyka mężczyznę w trakcie swojej podróży z Atreusem. Ten dołącza do podopiecznego i jego syna, często udzielając pożytecznych rad oraz wskazówek.

Fani przygotowali replikę głowy Mimira, którą odtworzyli z dbałością o najmniejsze detale. Co jednak ważne, przedmiot nie jest statyczną figurką, ponieważ poszczególne elementy twarzy - między innymi gałki oczne - poruszają się.

Gotowy projekt członkowie grupy Bar-El Studio zaprezentowali w opublikowanym materiale. Przedstawiciele zespołu podkreślają, że tworząc wideo nie zastosowali żadnych komputerowych efektów specjalnych.

mimir_gow
Replika głowy Mimira

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

God of War ukazało się w 2018 roku na PS4. Gra jest kontynuacją oryginalnej trylogii, a zarówno restartem cyklu. Kratos trafia do świata z mitologii nordyckiej i tym razem musi nie tylko walczyć z przeciwnikami, ale także spełnić się jako ojciec.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami