Ghost Recon Breakpoint - drzewko umiejętności, premie

Rozwój postaci.

Rozwój postaci w Ghost Recon Breakpoint to bardzo prosty system. Wykonując misje i pokonując wrogów zdobywamy doświadczenie, a na każdym kolejnym poziomie doświadczenia otrzymujemy punkty umiejętności.

Drzewko talentów znajdziemy w menu, w zakładce Umiejętności. Na początku musimy tylko wybrać naszą klasę - wybór nie ma dużego znaczenia, ponieważ odblokować możemy wszystkie klasy, a drzewko talentów jest dla wszystkich identyczne. Różnią się tylko specjalną umiejętnością i gadżetem.

W drzewku widzimy dwa rodzaje umiejętności. Niektóre służą odblokowaniu pewnych elementów, na przykład trybu termowizji w noktowizorze (1). Tak samo odblokujemy drona do strzałów synchronicznych czy wyrzutnię rakiet.

skille1

Zauważ jednak, że inne talenty mają dopisek Premia (2). Możemy odblokować dowolną liczbę Premii, ale nie znaczy to, że z nich skorzystamy. By włączyć bowiem efekty danej Premii, musimy wyposażyć ją w ekwipunku.

Kiedy odblokujesz więc umiejętności związane z szybszym bieganiem, większą wytrzymałością czy udźwigiem, przejdź do ekranu z wyposażeniem. Tutaj możesz aktywować Premię na górze (3), na prawo od ikony klasy. Kliknij w puste okienko i wybierz zdolność.

skille2

Najważniejsze umiejętności do posiadania na początku gry to:

  • noktowizor
  • wyrzutnia rakiet
  • zwierzę juczne

Później wybieraj kolejne wedle uznania, żeby pasowało do twojego stylu gry. By odblokować kolejne sloty na zdolności-premie, zdobądź dwa talenty z tym związane w drzewku umiejętności.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - dron leczniczy i apteczka (Sanitariusz polowy)

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - misje frakcyjne, nagrody bojowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami