Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Breakpoint nie otrzyma już nowości – Ubisoft kończy z rozwojem gry

Serwery nadal będą czynne.

Ubisoft zdecydował się zakończyć dalszy rozwój Ghost Recon Breakpoint – ponad dwa lata po premierze produkcji.

W mediach społecznościowych poinformowano, że gra nie otrzyma już więcej nowości. Ostatnie dodatki – w tym kolejny tryb rozgrywki, przedmioty kosmetyczne związane z 20-leciem marki i kontrowersyjne obiekty NFT – ukazały się w minionych czterech miesiącach.

Od momentu premiery produkcja dostała jedenaście dużych aktualizacji, które wprowadziły między innymi towarzyszy sterowanych przez sztuczną inteligencję oraz misje z udziałem Sama Fishera z cyklu Splinter Cell i operatorów z Rainbow Six Siege.

Twórcy strzelanki obiecują, że nie wyłączą zarówno Ghost Recon Breakpoint, jak i starszej odsłony serii o podtytule Wildlands. To oznacza, że nadal będzie można toczyć zmagania w obu grach.

Cały zespół chciałby wam podziękować za bezustanne wsparcie i uwielbienie, jakie okazujecie marce. Przekazane przez was opinie dotyczące Ghost Recon Breakpoint były kluczowe i pomogą w ukształtowaniu przyszłości marki” – podkreślają deweloperzy.

Gra ukazała się w 2019 roku i została przyjęta chłodniej niż wcześniejsza część serii – także pod względem komercyjnym. Krytykowano stan techniczny tytułu, a także poszczególne mechanizmy rozgrywki i sposób projektowania misji.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze