Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Breakpoint otrzyma nową kampanię

Oczyszczanie Auroy.

Przedstawiciele Ubisoftu zapowiedzieli Operation Motherland - to nowa kampania single-player, która już 2 listopada trafi do Ghost Recon Breakpoint.

Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z podstawowej gry. Duchy otrzymują nowe zadanie zupełnego oczyszczenia wyspy Auroa z pozostałych wrogów, a także z nowych przeciwników, reprezentujących frakcje przybyłe na miejsce, by zdobyć cenną technologię.

Na wzór Ghost Recon Wildlands, zajmiemy się odbijaniem poszczególnych regionów, wykonując różne czynności - niszcząc wrogie drony czy posterunki - by w ten sposób odblokować możliwość wyeliminowania dowódcy na danym obszarze.

Fani mogą liczyć na potyczki z przeciwnikami, których nie widzieliśmy w oryginalnej grze. To przedstawiciele Bodarku z rosyjskiego Specnazu. Z tej okazji otrzymamy też dostęp do nowych rodzajów broni.

Cała wyspa też się zmieni. Ma oferować bardziej ponury, jesienno-mglisty klimat.

Operation Motherland zostanie najprawdopodobniej udostępnione w ramach darmowej aktualizacji. Społeczność zareagowała na zapowiedź bardzo pozytywnie. Pochwał nie brakuje choćby w komentarzach na YouTube.

O autorze
Komentarze