Ghost Recon Breakpoint - modyfikacja broni, rusznikarstwo

Jak wyposażyć tłumik czy zmienić celownik.

Ghost Recon Breakpoint oferuje zaawansowany system modyfikacji uzbrojenia. Każdy karabin, strzelbę, pistolet maszynowy czy LKM możemy w jakiś sposób przerobić - wymienić różne części, by dopasować broń do własnych preferencji.

By to zrobić, otwórz menu Rusznikarstwa. W ekwipunku najedź na wybraną broń i wciśnij G na klawiaturze lub X/kwadrat na padzie. Zobaczysz wtedy ekran modyfikacji broni.

Przedstawione są tutaj wszystkie statystyki, ale najważniejsze są elementy po prawej stronie.

modbroni

Tutaj widzimy spis akcesoriów naszej broni: magazynek, urządzenie wylotowe, szyna i celownik optyczny. Każdą z tych kategorii można kliknąć, by wybrać inny rodzaj dodatku - o ile go posiadamy.

Na początku gry domyślnie możemy zmieniać tylko urządzenie wylotowe na tłumik. To bardzo przydatne i zawsze warto mieć przy sobie choć jedną broń wyposażoną w tłumik.

W centrum ekranu, na dole, widzimy też umiejętności broni. Możemy je kupować i odblokowywać za metalowe skrawki lub części broni. Zyskujemy je poprzez rozmontowywanie niepotrzebnych nam broni.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - szybka podróż, biwaki

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - jak się leczyć, urazy i stamina

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami