Dark Souls 3: Ashes of Ariandel - poradnik i opis przejścia

Kompletna solucja, porady, walki z bossami, sekrety i znajdźki.

Witamy w poradniku i solucji do Dark Souls 3: Ashes of Ariandel. W niniejszej publikacji znajdziesz pełny opis przejścia dodatku, opis walk z bossami oraz lokalizację wszystkich przedmiotów, sekretów i znajdziek, które można zebrać w grze.

Poradnik do Dark Souls 3: Ashes of Ariandel został tak skonstruowany, że jeżeli nie chcesz eksplorować dokładnie wszystkich lokacji, możesz przejść do kolejnego etapu gry, nie przejmując się pokonaniem wszystkim oponentów i zebraniem wszystkich przedmiotów.

W Dark Souls 3: Ashes of Ariandelprzemierzysz ośnieżone i skute lodem lokacje, gdzie na każdym kroku czeka na ciebie niebezpieczeństwo, ale i też nowy ekwipunek. Przyjdzie ci zmierzyć się z nowymi rodzajami przeciwników i bossami - czyli kwintesencją rozgrywki w Dark Souls. Twórcy DLC zalecają grać postaciami od osiemdziesiątego poziomu.

Jeśli szukasz poradnika do podstawowej wersji gry, znajdziesz go klikając w następujący odnośnik - Dark Souls 3 - Poradnik, Solucja.

Poradnik do DLC The Ringed City znajdziesz z kolei tutaj - Dark Souls 3: The Ringed City - poradnik i opis przejścia.

Wątek główny

Poniżej zawarty jest poradnik do gry, w którym opisujemy dokładną ścieżkę przejścia, zebrania wszystkim przedmiotów (znajdziek) oraz pokonania wszystkich bossów i innych przeciwników.

Porady ogólne

- Jeśli masz problemy z rozpoczęciem dodatku, odwiedź specjalnie przygotowaną stronę, tłumaczącą wszystko krok po kroku - Jak zacząć DLC Ashes of Ariandel w Dark Souls 3.

- Ze względu na to, że przyjdzie ci mierzyć się z przeciwnikami zadającymi obrażenia od mrozu, warto zaopatrzyć się w Kępki oszronionego mchu. Zniwelują one poziom paska, który po wypełnieniu odbierze Ci znaczną ilość punktów życia.

- Nowi przeciwnicy to nowe wyzwania. Przed rozpoczęciem ataku, najpierw poznaj ich ruchy. W tym celu przejdź do defensywy i obserwuj wrogów. Kiedy będziesz pewny jak zachowa się oponent, wtedy wyprowadź swój atak.

- W Ashes of Ariandiel często będziesz napotykał grupki przeciwników. Pojedynczo nie będą zagrożeniem dla ciebie. Jednak, jeżeli dopadnie cię kilku wrogów jednocześnie, lepiej jest oddalić się od nich i pojedynczo ich powybijać.

- Jeżeli gra stanowi dla ciebie nie lada wyzwanie, sprawdź w poradniku, gdzie znajduje się kolejne ognisko. Pomoże ci to w szybkim odnalezieniu drogi do najbliższego miejsca odpoczynku. Gdy będziesz gotowy, to wrócisz do miejsc, które wcześniej sprawiły ci problemy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami