Skip to main content

Dark Souls 3: The Ringed City - poradnik i opis przejścia

Kompletna solucja, porady, walki z bossami, sekrety i znajdźki.

Witamy w poradniku i solucji do Dark Souls 3: The Ringed City. W niniejszej publikacji znajdziesz pełny opis przejścia dodatku, opis walk z bossami oraz lokalizację wszystkich przedmiotów, sekretów i znajdziek, które można zebrać w grze.

Poradnik został tak skonstruowany, że jeżeli nie chcesz eksplorować dokładnie wszystkich lokacji, możesz przejść do kolejnego etapu gry, nie przejmując się pokonaniem wszystkim oponentów i zebraniem wszystkich przedmiotów.

Gra Dark Souls 3: The Ringed City zabierze cię do niezwykłego miasta, które pełne jest dziwnych kreatur i ukrytych przejść. Przygotuj się do walk z nowymi rodzajami przeciwników oraz trudnymi do pokonania bossami. Z tego powodu zalecany minimalny poziom postaci to setny.


Jeśli szukasz poradnika do podstawowej wersji gry, znajdziesz go klikając w następujący odnośnik - Dark Souls 3 - Poradnik, Solucja.

Z kolei poradnik do DLC Ashes of Ariandel znajdziesz tutaj - Dark Souls 3: Ashes of Ariandel - poradnik o opis przejścia.


Wątek główny

Poniżej zawarty jest przewodnik po rozszerzeniu do gry, w którym opisujemy dokładną ścieżkę przejścia, pokonania wszystkich bossów oraz innych przeciwników.


Porady ogólne

- Jeśli masz problemy z rozpoczęciem dodatku, odwiedź specjalnie przygotowaną stronę, tłumaczącą wszystko krok po kroku - Dark Souls 3: The Ringed City - jak zacząć, gdzie jest wejście.

- W pierwszej części dodatku - zanim dotrzesz do Miasta Pierścienia - często będziesz zmuszony do skoków z dużej wysokości. Nie obawiaj się utraty punktów życia. Twórcy gry tak skonstruowali rozgrywkę, że po upadku nie otrzymasz żadnych obrażeń. Może wydawać się to dziwne, gdyż do tej pory, zawsze w grach od studia FromSoftware upadek z dużej wysokości powodował natychmiastową śmierć.

- Oprócz odkrywania nowych lokacji w DLC, będziesz miał do czynienia z nowymi rodzajami przeciwników. Większość z nich to trudni do pokonania oponenci ze względu na ogromne obrażenia, które zadają. Uważaj również na stwory, od których możesz zginąć od klątwy, gdy podejdziesz za blisko. Jakby tego było mało, będziesz miał do czynienia ze skrzydlatymi istotami, które można zlikwidować tylko, jeżeli odnajdziesz i zabijesz połączoną z nią istotę.

- W dodatku The Ringed City, oprócz nowego ekwipunku, możesz odnaleźć lepsze wersje pierścieni (+3), które zdobyłeś w podstawowej wersji gry. Podnoszą one jeszcze bardziej statystyki udźwigu, punktów życia i energii oraz premii do zdobywanych dusz, a także zwiększają możliwość zdobywanych przedmiotów. Lokalizacja tych pierścieni została zamieszczona w opisie przejścia The Ringed City.

- Jeżeli zależy ci na odkryciu sekretów takich jak walka z opcjonalnym bossem oraz odnalezienie Monumentu Oczyszczenia, musisz przemierzać świat gry według poradnika. Zawiera on wskazówki, które umożliwią ci odkrycie dodatkowej zawartości gry.

Zobacz: Poradniki do gier - darmowe, kompletne solucje

- Nie zniechęcaj się! Jeżeli zginąłeś w tym samym miejscu któryś raz z rzędu, to zrób sobie przerwę i wróć do gry za jakiś czas. To naprawdę pomaga. Nie ma nic gorszego od zniechęcenia się od gry, która daje dużo satysfakcji. W trudnych momentach kieruj się opisem przejścia i przebiegnij do kolejnego ogniska omijając wrogów. Zawsze możesz wrócić do newralgicznego miejsca.

Read this next