Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dark Souls 3 na PC ponownie z problemami. Serwery znowu nie działają

Gracze nie kryją zdenerwowania.

Po niedawnym przywróceniu działania serwerów Dark Souls 3 na PC, tytuł ponownie przeszedł w tryb offline. Twórcy zapewniają, że wiedzą o problemie i pracują nad rozwiązaniem.

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu deweloperom gry udało się naprawić krytyczną lukę w zabezpieczeniach gry, przez którą serwery musiały zostać wyłączone na początku roku.

Potwierdzamy problemy w rozgrywce online Dark Souls 3 na platformie Steam. Badamy źródło usterki i przekażemy więcej informacji, gdy tylko się czegoś dowiemy. Dziękujemy za cierpliwość” - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Twitterze.

Na forum gry w serwisie Steam można jednak znaleźć komentarze graczy zirytowanych ponownymi problemami gry. „Znowu się zaczyna. Do zobaczenia za osiem miesięcy chłopaki” - napisał użytkownik o pseudonimie Wolf. „Żartujecie sobie chyba. Zespół od pecetowych wydań Fromsoft to zupełny cyrk. Od czasu wydania tego okropnego portu Dark Souls 1 na PC w kółko jest to samo” - nie kryje frustracji inny internauta.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dark Souls III

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze