Polskie studio CI Games poinformowało, że nową datę premiery strzelanki Sniper Ghost Warrior 3 ustalono na 25 kwietnia, na PC, PS4 i Xbox One. Dotychczas zakładano debiut 4 kwietnia.

„Zarząd spółki podjął decyzję o przesunięciu daty premiery SGW3 na podstawie informacji zwrotnych od graczy testujących wersję beta” - napisano w komunikacie. Wspominane opinie - o czym już informowaliśmy - nie były zbyt przychylne.

1
Będzie lepiej?

„Przesunięcie premiery SGW3 o trzy tygodnie w ocenie zarządu spółki pozwoli na zaadresowanie uwag graczy” - dodaje CI Games.

Warto dodać, że to już kolejne opóźnienie polskiej produkcji. Pierwotnie zakładano debiut jeszcze latem ubiegłego roku, lecz plany zweryfikowano, a datę przełożono na styczeń. Także i tego terminu nie udało się dotrzymać.

Podczas przeprowadzonych w lutym testów wersji PC nie brakowało narzekań: na oprawę, niepotrzebny otwarty świat, nie najlepszy system automatycznych zapisów, problemy z kolizjami obiektów czy słabą optymalizację.

- Esencją bety są właśnie negatywne komentarze, bo to one w największym stopniu przyczynią się do ulepszenia naszej gry - zapewniał wtedy prezes Ci Games, Marek Tymiński.

Trzecia odsłona serii zaoferuje graczom więcej możliwości, dzięki otwartej strukturze świata. Wiele zadań można będzie wykonać na różne sposoby, a do celu nie zawsze poprowadzi jedna ścieżka.

Zgodnie z obecną modą, akcję przeniesiono do otwartego świata, w którym na graczy czeka wiele wyzwań i decyzji. Głównym bohaterem jest amerykański snajper Jonathan North, który wykonuje zarówno oficjalną, jak i osobistą misję.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały