Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wielka łatka Battlefield 2042 już w przyszłym tygodniu. Ponad 400 poprawek

Ale czy gracze powrócą?

Przedstawiciel Electronic Arts potwierdził, że oczekiwana aktualizacja 4.0 do Battlefield 2042 zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, oferując „ponad 400+” poprawek. Nie podano konkretnej daty.

Nie ujawniono też pełnej listy zmian, lecz menedżer społeczności - Kevin Johnson – podał kilka planowanych usprawnień. Specjaliści Rao i Paik otrzymają więc odświeżone umiejętności, tak samo jak pas z granatami Sundance.

Wprowadzono także zmiany w przyznawaniu odznaczeń i punktów doświadczanie, by – w tym drugim przypadku – premiować współpracę w drużynie. Zmiany czekają także celowników i innych dodatków na bronie, by te „były bardziej unikatowe i wpływały na wybór wyposażenia”.

W przeszłości DICE zapewniało już, że kwietniowa aktualizacja doda między innymi czat głosowy, choć nie jest obecnie jasne, czy te plany są nadal aktualne.

Zagadką pozostaje także to, czy łatka zdoła ponownie przyciągnąć graczy. Jak niedawno informowaliśmy, 11 kwietnia liczba jednocześnie zalogowanych graczy na Steamie po raz pierwszy spadła poniżej 1 tysiąca.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze