Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - ekwipunek: jak powiększyć plecak

Sposoby na zwiększenie przestrzeni na przedmioty.

Przedmiotów do zebrania w V Rising czeka na ciebie mnóstwo przedmiotów. Jako że przestrzeń w ekwipunku postaci jest mocno ograniczona, nie będziesz w stanie ich wszystkich przenosić. Co można więc z tym zrobić? Czy da się powiększyć plecak?

Niestety, dla osób lubiących chomikować miliony przedmiotów w plecaku, mamy złe wieści - nie da się w żaden sposób powiększać pojemności ekwipunku plecaka. Grę rozpoczynasz z 36 gniazdami na przedmioty (z czego 9 to pasek skrótów) i przez całą zabawę będzie to tak wyglądać.

Jakie jest więc rozwiązanie tego problemu? Najprościej jest stworzyć odpowiednią liczbę pojemników (1) na przedmioty w bazie. W ten sposób możesz chować niechciany sprzęt, surowce czy elementy zbroi w skrzyniach i biblioteczkach, zwalniając przestrzeń w plecaku.

Ma to także dwie zalety. Pierwszą z nich jest możliwość wykorzystania szybkiej podróży . Przenosząc materiały do rzemiosła będziesz pozbawiony tej możliwości - nie dasz rady się teleportować.

Druga sprawa tyczy się śmierci - gdy twoja postać zginie, upuścisz przedmioty i będziesz musiał po nie wyruszyć. Jeśli pozostawisz je w bazie, unikniesz tego problemu.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - tryb offline: jak grać w sieci LAN

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze