Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - szybka podróż: czy jest teleport

Jak szybko przemieszczać się po mapie.

Mapa w V Rising jest ogromnych rozmiarów - przemierzanie jej w tę i z powrotem na piechotę zajmie ci mnóstwo czasu. Na szczęście w grze możesz skorzystać z systemu szybkiej podróży, choć z pewnym ograniczeniem. Z tej strony dowiesz się jak teleportować się po mapie.

By móc w ogóle korzystać z tej mechaniki, musisz wpierw znaleźć teleport. Ten oznaczony jest na mapie specjalną, zieloną ikonką (1). Gdy dotrzesz do tego miejsca, znajdziesz miejsce do interakcji (2) przypominające krwawą studnię.

Po wejściu w interakcję otworzy się mapa, na której będziesz mógł wygrać jeden z dostępnych teleportów (3)jako twoja lokacja docelowa. Po tym zostaniesz tam błyskawicznie przeniesiony.

Jest tutaj jedno ograniczenie - nie możesz korzystać z tej mechaniki gdy przenosisz surowce konkretnego typu. Do tej grupy zaliczają się głównie przedmioty służące do rzemiosła. Sprawdzisz to spoglądając na opis przedmiotu - będzie tam informacja Cannot be Teleported (4).

Gdy będziesz przenosił zakazane surowce, teleportacja zostanie po prostu przerwana. Z tego powodu mechanika ta świetnie sprawdza się do wyruszania na jakąś wyprawę - do bazy najczęściej musisz wrócić na piechotę, jeśli chcesz donieść do niej jakiekolwiek surowce.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - plank: skąd wziąć deski

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On V Rising

Najnowsze artykuły