Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stellar Blade - Rdzeń Broni, Moduł bukłaka, Omnibolt, skąd wziąć

Ulepszanie wyposażenia.

Podczas rozgrywki w Stellar Blade otrzymujemy możliwość ulepszania naszego podstawowego wyposażenia - miecza, apteczki i drona - z pomocą specjalnych przedmiotów: rdzenia, modułu oraz omnibolta. Na tej stronie wyjaśniamy, jak je zdobyć.

Wspomniane przedmioty przede wszystkim możemy znaleźć przeszukując zamknięte skrzynie, porozrzucane po całym świecie gry. Zwykle będą to kontenery w trudno dostępnych miejscach, zabezpieczone hasłem, które najpierw musimy odnaleźć, albo wymagające wykonania mini-gry w hakowanie zamka.

Zwykle jeden lub dwa przedmioty zdobędziemy także jako łupy po pokonaniu bossa, lub innego silnego przeciwnika. Z rzadka możemy również znaleźć je w asortymencie wybranych handlarzy, jednak trzeba się liczyć z tym, że będą to jedne z najdroższych przedmiotów w ofercie.

Aby ulepszyć posiadane wyposażenie, należy skorzystać w obozie z Pulpitu Naprawczego. Po jego uruchomieniu zostaniemy automatycznie przełączeni na widok ulepszeń miecza, bukłaka oraz drona. Warto zauważyć, że zależnie od przedmiotu będziemy potrzebowali od jednego do trzech sztuk przedmiotu ulepszającego.

Następnie: Stellar Blade - Patrząc na ciebie

Spis treści: Stellar Blade - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Stellar Blade - nowe stroje dla Eve, skąd wziąć

Read this next