Skip to main content

V Rising - skrzynie i pojemniki: jak przechowywać przedmioty

Tworzenie skrzyń i biblioteczek do przechowywania nadmiaru przedmiotów.

W V Rising czekają na ciebie dziesiątki różnorakich przedmiotów do zebrania. Jako że przestrzeń w plecaku jest mocno ograniczona, będziesz musiał regularnie zrzucać nadmiar surowców i niepotrzebne narzędzia do skrzyń. Z tej strony dowiesz jak je stworzyć i z nich korzystać.

By stworzyć pojemnik otwórz menu budowy za pomocą klawisza B. Przejdź do zakładki Storage (1), gdzie znajdziesz skrzynie (2), regały (3) i zabezpieczone skrzynie (4). Dwie pierwsze pozycje różnią się pojemnością - regały pomieszczą więcej przedmiotów. W ostatniej znajdziesz bezpieczne pojemniki, do których nie dobiorą się inni gracze (jeśli grasz w trybie sieciowym).

Wybierz pojemnik, który chcesz stworzyć i ustaw go w bazie. Następnie wejdź z nim w interakcję, by go otworzyć. W nowym oknie (5) możesz składować przedmioty. Wskaż po prostu niechciany przez ciebie przedmiot w plecaku i kliknij na niego prawym przyciskiem, by błyskawicznie został przerzucony.

Możesz także wykorzystać przycisk Compulsively Count (6) w twoim plecaku. Sprawi to, że wszystkie przedmioty z twojego plecaka, które pokrywają się z tymi w skrzyni, zostaną automatycznie przetransferowane. Znacznie przyspiesza to cały proces - szczególnie jak podzielisz sobie skrzynie na konkretne grupy przedmiotów.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - mount: jak zdobyć wierzchowca

Zobacz także