Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - tryb offline: jak grać w sieci LAN

Rozgrywka w lokalnej sieci, bez Internetu.

Zabawa w V Rising jest znacznie przyjemniejsza, jeśli grasz z innymi osobami. Jednakże, od ostatniej aktualizacji możesz bawić się także w trybie LAN, bez wykorzystania połączenia z Internetem. Z tej strony dowiesz się jak założyć serwer offline.

By stworzyć nową grę w trybie LAN, kliknij po prostu w przycisk PLAY (1), a następnie wybierz opcję Private Game z trzech tam dostępnych.

W pierwszym oknie, które się wyświetli, znajdziesz opcje służące do dostosowania rozgrywki. Wśród nich będzie też LAN Server (2). Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz, by założony przez ciebie serwer był widoczny tylko w sieci lokalnej.

Co to oznacza? Tylko inni użytkownicy z twojej sieci domowej (lub w bloku) będą w stanie do ciebie dołączyć. Możesz oczywiście posłużyć się programami typu Hamachi, by stworzyć wirtualną sieć LAN. Niemniej jednak gra z wybranym trybem LAN Server będzie niewidoczna dla ludzi z Internetu.

Co więcej, do rozgrywki w tym trybie nie potrzebujesz być podłączony do Internetu. Nie straszne są więc przerwy - które mogą cię nagle wyrzucić do menu głównego - czy lagi spowodowane problemami z połączeniem.

Samą opcje możesz w dowolnym momencie wyłączyć. Wróć do menu głównego, wybierz zamiast PLAY przycisk CONTINUE, kliknij na serwer i odznacz wspomnianą wcześniej opcję. Teraz serwer pojawi się po prostu w Internecie i będą mogli do niego dołączyć inni gracze - czy osoby z twojej listy przyjaciół.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - farma: jak uprawiać rośliny

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

V Rising

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze