Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Battlefront - przepustka sezonowa w szczegółach

Cztery dodatki i inne bonusy.

Electronic Arts ujawniło garść szczegółów na temat przepustki sezonowej do Star Wars Battlefront, wycenionej na około 180 zł.

Zgodnie ze standardem ustalonym przez serię Battlefield, głównym „daniem” season passa są cztery większe rozszerzenia z mapami i innymi bonusami, wydawane w miesiącach po premierze.

Łącznie daje to szesnaście dodatkowych map do trybu dla wielu graczy, cztery nowe tryby rozgrywki, a także - tradycyjnie - dwutygodniowy, wcześniejszy dostęp do każdego pakietu.

Na oficjalnej stronie ujawniono także, że przepustka sezonowa wprowadzi cztery kolejne słynne postacie z uniwersum Star Wars - nie podano jednak imion.

Do tego „ponad dwadzieścia” nowych elementów wyposażenia, w tym broń, pojazdy i gwiezdne karty - zarówno dla rebelii, jak i Imperium.

Star Wars Battlefront debiutuje w Polsce w czwartek, na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Osoby decydujące się na wcześniejszy zakup mogą liczyć także na darmowy bonus - DLC Bitwa o Jakku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze