Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - Handlarz Anayama, Kotaro

Zadanie poboczne: wykonujemy cykl misji dla Anayamy.

Na tej stronie opisaliśmy zadania, jakie możesz wykonać dla Handlarza Anyamy z Podzamcza Ashiny. Pomagając mu w jego sprawach, możesz na tym skorzystać. Otóż za każdym razem, gdy zrealizujesz jego prośbę, oferta w jego sklepie powiększy się.

Handlarza Anayamę (1) spotkasz pomiędzy lokacjami: Mur podzamcza-ścieżka do bramy a Mur podzamcza - schody. Siedzi przy bramie.

Porozmawiaj z nim. Udzieli ci kilku ciekawych informacji za opłatą (łącznie musisz wydać 150 senów). Dzięki twoim pieniądzom, zaopatrzy swój sklep w przedmioty, które będziesz mógł zakupić. Wróć do niego za jakiś czas, a zacznie z tobą handlować.

Następnie poprosi cię o przysługę. Żeby rozwinąć swój biznes musi dowiedzieć się, czego najbardziej potrzebują samuraje z Zamku w Ashinie. Udaj się do lokacji: Stary grób. Podsłuchaj rozmowę dwóch strażników (2) stojących na moście. Dowiesz się, że najbardziej brakuje żołnierzom soli.

Wróć z tą informacją dla Handlarza Anayamy. Ucieszy się i poprosi cię, abyś wrócił za jakiś czas (wystarczy, że skorzystasz z szybkiej podróży i wrócisz do sprzedawcy). Jego oferta rozszerzy się o nowe przedmioty.

To jednak nie koniec zadania. Anayama poprosi cię o kolejną przysługę. Potrzebuję silną osobę do pomocy przy plądrowaniu pobojowisk i przenoszeniu ciał.

Udaj się do lokacji: Świątynia Senpou, góra Kongo, w której spotkasz Kotaro (3). Siedzi pod drzewem. Po wyjściu z budynku, w którym mieści się posążek rzeźbiarza: Świątynia Senpou, góra Kongo, odnajdziesz go po prawej stronie.

Porozmawiaj ze smutnym Kotaro. Poprawić mu humor może wiatraczek. Czerwono-biały wiatraczek (4) odnajdziesz na szczycie góry, na drodze pomiędzy posążkiem rzeźbiarza: Shugendo a Świątynią demona dzwonu . Gdy go zdobędziesz, wróć do Kotaro i wręcz mu ten przedmiot, a następnie powiedz mu o handlarzu Anayamie.

Uwaga! Możesz zwabić Kotaro do Dojuna, który znajduje się w Opuszczonym lochu, aby poddać go eksperymentom. To oczywiście będzie miało negatywne skutki dla niego i w ten sposób nie pomożesz Anayamie.

Jeśli zaproponowałeś Kotaro, aby udał się do Anayamy, przenieś się do lokacji, w której przebywa handlarz. Ujrzysz dwie zadowolone z takiego przebiegu wydarzeń osoby, które podziękują ci za twój trud. Oferta sklepu Anayamy poszerzy się, a całe zadanie zakończy się szczęśliwe dla wszystkich postaci.


O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze