Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - staruszka: Dzwonek panicza, posążek Buddy

Zadanie poboczne: wyjaśniamy, jak odblokować dostęp do lokacji: Posiadłość rodu Hirata.

Na tej stronie opisujemy zadanie poboczne, które odblokuje dostęp do lokacji Posiadłość rodu Hirata. Dlatego warto je wykonać.

Aby rozpocząć misję poboczną, udaj się do posążku: Mur podzamcza - ścieżka do bramy. Idź główną ścieżką aż dotrzesz do zrujnowanego domu.

Porozmawiaj z umierającym mężczyzną (1), a potem ze staruszką (2).

W trakcie rozmowy z kobietą powiedz jej, że nie jesteś jej synem. Nie uwierzy i wręczy ci Dzwonek panicza, prosząc, abyś ofiarował go Buddzie.

Zanim wyruszysz dalej możesz jeszcze raz porozmawiać z cierpiącym mężczyzną (1).

Udaj się do Zaniedbanej świątyni. Porozmawiaj z rzeźbiarzem (3), a następnie podejdź do posążku Buddy (4) i wejdź z nim w interakcję. Shonobi złoży w ofierze dzwonek, a po chwili przeniesie się do lokacji: Posiadłość rodu Hirata.

Odblokuj posążek rzeźbiarza o nazwie: Smocze Źródło w Hiracie. Możesz teraz zwiedzić te miejsce lub powrócić do Zrujnowanej świątyni, lub do innego poziomu. Posiadłość rodu Hirata jest już dostępna i możesz tu powrócić, kiedy zechcesz.


O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze