Skip to main content

Halo 5: Guardians - Poradnik, Solucja

Opis przejścia kampanii i porady do trybu multiplayer.

Witamy w poradniku i solucji do gry Halo 5: Guardians. W niniejszym opracowaniu odnajdziecie opis przejścia kampanii fabularnej, wraz z sekretami do odkrycia, a także porady do trybu multiplayer dla początkujących graczy.

Halo 5 to kolejna odsłona bestsellerowej serii, znanej przede wszystkim posiadaczom konsol Xbox. Najnowsza część ukazała się na Xbox One. Fabułę obserwujemy z perspektywy Locke'a i MasterChiefa. Całość zaś uzupełnia jak zwykle satysfakcjonujący tryb rozgrywek sieciowych.

Poradnik jest w trakcie opracowywania.

Opis przejścia

Zabawę zaczynamy od kampanii fabularnej. To szereg misji, w których przyjdzie nam zmierzyć się z licznymi wrogami. Gotowi na masę emocji?

Dane wywiadowcze, nagrania

W każdej misji możemy znaleźć dane wywiadowcze w postaci nagrań. Występują w postaci Data Padów, terminali komputerowych i nadajników. Każdy z nich opowiada jakiś fragment historii dotyczącej obecnych wydarzeń i świata Halo.

Tryb multiplayer

W tej sekcji zajmiemy się podstawowymi poradami do trybu multiplayer. Jeśli obawiacie się wkroczyć w świat rozgrywek sieciowych Halo 5, zerknijcie na nasze porady.

  • Halo 5: Guardians - Multiplayer: Tryby rozgrywki
  • Halo 5: Guardians - Multiplayer: Jak grać, porady dla początkujących
  • Halo 5: Guardians - Multiplayer: ...

Aktualizacja wkrótce.

Zobacz także