Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo także dostanie książkę kucharską

Nie tylko dla Spartan.

Halo nie może być gorsze od Wiedźmina i także otrzyma książkę kucharską z przepisami inspirowanymi uniwersum słynnych strzelanek od Microsoftu.

„Czas usprawnić jednocześnie zbrojownię i spiżarnię” – czytamy w zapowiedzi. Publikacja zaoferuje eklektyczny zestaw pomysłów, od „przenośnych smakołyków, które można zabrać do Warthoga, do dekadenckich uczt, które nakarmią cały dywizjon.

Premiera w połowie sierpnia. Autorką jest Victoria Rosenthal, która specjalizuje się w książkach tego typu, odpowiadając już za podobne wydawnictwa z uniwersum Fallouta, Destiny czy Final Fantasy.

Jeśli nie możemy się doczekać, Steve Downes (głos Master Chiefa) podzielił się niedawno przepisem na Master Chief Chilli. Brzmi całkiem dobrze.

Książki kucharskie dla miłośników gier są obecnie bardzo popularne, obejmując nie tylko wymienione wyżej. Jak niedawno zapowiedziano, Anita Sarna i Karolina Krupecka szykują też wiedźmińskie przepisy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze