Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo 5: Guardians - Dane wywiadowcze, nagrania (Misje 9-10)

Wszystkie znajdźki, które znajdziesz w misjach Sojusz i Linie wroga.

Misja 9: Sojusz

1 - Data Pad Przymierza: Zaraz po rozpoczęciu misji odwróć się i idź w kierunku kapliczki na ścianie. W pobliżu na ziemi leży Data Pad.

2 - Data Pad Przymierza: Znajdź namiot medyczny na głównym obszarze. Na małym kamiennym filarze jest Data Pad należący do zespołu medycznego Sangheili.

3 - Data Pad Przymierza: Nad całym obszarem spotkania cień rzuca duży filar Sangheili. Znajdź wąskie przejście prowadzące w kierunku tego filaru. Po drodze znajdziesz Data Pad leżący na podłodze.

4 - Data Pad Przymierza: Na tej samej ścieżce skręć w kierunku Trepa siedzącego na krawędzi. Wskocz na filar Sangheili. Data Pad leży na kamiennej części tego filaru.

5 - Data Pad Przymierza: Obok Dr Halsey rozejrzyj się w okolicy małej wnęki. Data Pad leży na jednym z brązowych kontenerów.

6 - Data Pad Przymierza: Wejdź po kamiennych stopniach obok Pelikana i wejdź na kolejny filar. Data Pad jest na filarze obok kilku pudeł.

7 - Data Pad Przymierza: Na urwisku ponad Pelikanem szukaj dwójki Elit. Obok pary, na ziemi leży Data Pad.

8 - Data Pad UNSC: Znajdź Palmer niedaleko Pelikana. Data Pad leży na kamieniach nieopodal. Obok kolejnych pudeł.

Misja 10: Linie wroga

1 - Antyczny Miecz Sangheili: Z miejsca startu misji wskocz do rzeki w wąwozie zanim wejdziesz do ruin. Na końcu rzeki znajdziesz miecz do przeskanowania.

2 - Data Pad Przymierza: Wejdź do ruin. Przeszukaj obszar po lewej - leżą tam kolejne dane wywiadowcze.

3 - Data Pad Przymierza: Wychodząc z ruin wyjrzyj na krawędź po lewej stronie. Leży tam Data Pad.

4 - Data Pad Przymierza: Po pierwszej walce w tej misji wejdź do pomieszczenia obok posągów by odnaleźć Data Pad na ziemi w okolicy wejścia.

5 - Data Pad Przymierza: Pomieszczeniu, gdzie kilka Duchów jest zaparkowanych idź w lewo i kieruj się do tunelu. Za kilkoma pudłami są kolejne dane wywiadowcze.

6 - Data Pad Przymierza: Z pomieszczenia, gdzie były Duchy idź prosto, aż nie dojdziesz do rozbudowanych drzwi. Odwróć się w kierunku skalnej formacji i wskocz na nią. Tam leży kolejny Data Pad.

7 - Data Pad Przymierza: Po dojściu do terenu pod terytorium świątyni, skręć w prawo. Idź wzdłuż skarpy, aż nie natrafisz na skały w okolicy małej jaskini. Na nich jest Data Pad.

8 - Data Pad Przymierza: Pod mostem prowadzącym do świątyni, jest sekretne przejście. Użyj spartańskiej szarży by się do niego dostać. Po lewej leżą dane wywiadowcze.

9 - Data Pad Przymierza: Na środku obszaru przed świątynią, ostrożnie idź wzdłuż zniszczonych elementów kamiennych prowadzących na prawo. Skocz na odległą krawędź przy ścianie, by dotrzeć do Data Padu.

10 - Konsola Prekursorów: W dalszej części misji, gdy dotrzesz do Krakena wskocz w Phaetona i przeleć na skrajnie prawą stronę na platformę Prekursorów. Stoi tam konsola, z której wyciągniesz ostatnie dane wywiadowcze w tej misji.

Następnie: Halo 5: Guardians - Dane wywiadowcze, nagrania (Misja 11-12).

Powrót do spisu treści: Halo 5: Guardians - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze