Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo 5: Guardians - Dane wywiadowcze, nagrania (Misje 5-6)

Wszystkie znajdźki, które znajdziesz w misjach Bez potwierdzenia i Ewakuacja.

Misja 5: Bez potwierdzenia

1 - Nadajnik: Po wyskoczeniu z Pelikana na początku misji, rusz w stronę pomieszczenia po lewej stronie. W kącie powinieneś widzieć kupkę kamlotów, a wśród nich nadajnik.

2 - Data Pad UNSC: Idź w górę schodów wprost do budynku. Trzymaj się prawej strony. Na wyższym poziomie po prawej stronie jest rząd krzeseł obok tabliczki z napisem "Follow standards". Na jednym z tych krzeseł jest Data Pad.

3 - Data Pad UNSC: Przejdź przez strefę, gdzie toczyła się pierwsza walka i wejdź przez drzwi na wzniesieniu. W środku po prawej jest ścieżka na podwyższeniu. Wskocz na nią i rozejrzyj się w poszukiwaniu krzesła. Na nim leży kolejny Data Pad.

4 - Data Pad UNSC: Idź prosto aż trafisz na otwartą przestrzeń poza budynkiem gdzie stoi Prowler. Idź w górę bocznej ścieżki i wskocz na Prowlera. Na jego ogonie powinien znajdować się raport operatora wiertła (Drill Operator's Log).

5 - Data Pad UNSC: Gdy dotrzesz do kamieniołomu rozejrzyj się za piętrowym budynkiem z drzwiami, które są zablokowane i wymagają szarży do otwarcia. Przejście powinno być oznaczone jako 'ventilation duct'. W środku leży Data Pad obok wentylatora.

6 - Nadajnik: wejdź do tunelu prowadzącego do kopalni. Idź wzdłuż dużych rur po prawej stronie pomieszczenia. Wskocz na żółtą platformę i szukaj w lewym kącie nadajnika na kamieniu leżącego na plandece.

7 - Data Pad UNSC: Miń wycieki lawy i kieruj się w stronę otworu prowadzącego do placówki Prekursorów. Nie skacz jeszcze w dół. Idź ścieżką po lewej, aż dotrzesz do kilku skrzyń ułożonych obok siebie. Data Pad leży na jednej ze skrzyń.

Misja 6: Ewakuacja

1 - Data Pad UNSC: Zbliżając się do mostu rozejrzyj się za schodami po prawej. Idź w górę na drugi poziom rusztowania i szukaj Data Padu leżącego na ziemi.

2 - Nadajnik: Wracając do windy orbitalnej w poczekalni skręć w prawo do windy B. Wskocz na schodach na wyższy poziom, przeskocz przez małe rusztowanie na sąsiadującej ścianie i rozejrzyj się za Nadajnikiem w okolicy zniszczonych elementów platformy.

3 - Nadajnik: Teraz idź lewą stroną poczekalni w kierunku windy A. Aktywuj windę i jedź na drugi poziom. Stojąc twarzą do panelu sterowania windy, idź prosto na platformę i szukaj nadajnika znów wetkniętego w graty po lewej stronie.

4 - Data Pad UNSC: Będąc już na głównej platformie windy orbitalnej znajdź pomieszczenie z drzwiami, które można zniszczyć. Przebij się przez te drzwi, by znaleźć Data Pad na lewym siedzeniu. Obok walizek z amunicją.

5 - Data Pad UNSC: Po tym jak winda się zatrzymuje na stałe idź przez wyjście awaryjne. Po przejściu korytarzykiem mocno skręć w lewo i idź w stronę rusztowania. Idź rusztowaniem aż nie skręci w prawo nad schodami. Przeskocz przez barierkę na wysokości drugich schodów. Data Pad leży przy metalowym kontenerze.

6 - Data Pad UNSC: Gdy dojdziesz do przejścia, które będzie wymagało wskoczenia na krzywą zniszczoną powierzchnię po lewej, Ty wskocz na prawą stronę i idź prosto. Stojąc przy krawędzi na wprost poniżej będą dwie wąskie metalowe poziome pale. Wskocz na prawy, by po jego prawej stronie znaleźć ostatni Data Pad leżący obok kasku budowlanego.

Następnie: Halo 5: Guardians - Dane wywiadowcze, nagrania (Misja 7-8).

Powrót do spisu treści: Halo 5: Guardians - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze