Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo 5: Guardians - Dane wywiadowcze, nagrania (Misje 7-8)

Wszystkie znajdźki, które znajdziesz w misjach Ponowne spotkanie i Miecze Sanghelios.

Misja 7: Ponowne spotkanie

1 - Data Pad Przymierza: Idź wzdłuż rzeki prowadzącej do wrót. Skręć w lewo i wejdź do wąskiego tunelu. Idź tunelem aż skręci na skarpę z widokiem na cały obszar. Po lewej leży martwy Trep, a obok niego Data Pad.

2 - Data Pad Przymierza: Idź wąską ścieżką prowadzącą do krawędzi, z której jest widok na cały obszar pierwszej walki w tej misji. Na końcu tej ścieżki jest Data Pad leżący na płaskim kamieniu. Nieopodal, poniżej powinna znajdować się imprezowa czaszka Trepa (Grunt Party Skull).

3 - Data Pad UNSC: W wąwozie, gdzie odbywała się pierwsza bitwa idź na prawo i wejdź po kamieniach wypiętrzających się. Na górze szukaj wejścia do jaskini - musisz tam wspiąć się. W środku czekają bronie UNSC oraz Data Pad UNSC.

4 - Konsola Prekursorów: Idź prosto aż nie dojdziesz do wejścia do budynku Prekursorów. Pod wieżyczkami w małej altanie jest konsola Prekursorów, z której wyciągniesz kolejne dane wywiadowcze.

5 - Konsola Prekursorów: Po dotarciu do podziemnego przejścia prowadzącego do Prometean trzymaj się lewej strony i szukaj okrągłej brązowej powierzchni na ścianie, którą możesz zniszczyć szarżą. Przebij się przez nią i idź prosto do wodowspadu. Zeskocz w dół na krawędź na środku wodospadu, gdzie jest kolejna konsola Prekursorów.

6 - Konsola Prekursorów: W dalszej części podziemnego wąwozu jest ścieżka prowadząca do dziury z małym wodospadem. Chwilę przed dziurą znajdziesz konsolę Prekursorów.

7 - Konsola Prekursorów: Przejdź przez most świetlny, na którym Dozorca bronił wejścia do budynku Prekursorów. Za mostem po paru krokach musisz się odwrócić by zauważyć biały panel konsoli Prekursorów. To ostatnie dane w tej misji.

Misja 8: Miecze Sanghelios

1 - Antyczny Miecz Sangheili: Na początku misji idź na prawo, by na samym końcu znaleźć nieopodal ruin antyczny artefakt do przeskanowania. To miecz antyczny Sangheili.

2 - Data Pad Przymierza: W drodze do pierwszej bitwy natrafisz na kolejne ruiny po lewej stronie. Za nogą jednego z posągów jest Data Pad w trawie.

3 - Data Pad Przymierza: Cały czas przed pierwszą bitwą możesz też przejść ścieżką po prawej stronie wieżyczki Przymierza by znaleźć Data Pad.

4 - Antyczny Miecz Sangheili: Na tym samym obszarze za wodospadem w małej wnęce jest kolejny antyczny artefakt.

5 - Data Pad Przymierza: Po pierwszej bitwie dotrzesz do miejsca pochówku pokrytego warstwą wody. Wejdź po pobliskich kamieniach by znaleźć Data Pad obok przebitego ciała Elity.

6 - Antyczny Miecz Sangheili: Po dotarciu do obszaru z lejem szukaj wysokiego kamiennego filaru na środku. Wejdź po pobliskich kamieniach i wskocz na filar. Na nim leży miecz.

7 - Data Pad Przymierza: Z tego samego filaru zejdź poziom niżej i spójrz za przepaść na lewo od leja. Data Pad leży na krawędzi, do której doskoczysz z filaru.

8 - Data Pad Przymierza: W dalszej części za lejem przekroczysz większy zbiór ruin. Wchodząc po schodach prowadzących na zewnątrz skieruj kroki w stronę skał po lewej. Obok martwego Elity leży Data Pad.

9 - Data Pad Przymierza: Z tych samych schodów idź na prawo i szukaj zniszczalnej powierzchni na podłodze. Podskocz i użyj ataku obszarowego by przebić podłogę. Na odkrytej ścieżce jest Data Pad obok skarpy. Znajdziesz tam również nieco broni.

10 - Data Pad Przymierza: Później na obszarze gdzie będzie okazja do wskoczenia w Modliszkę (Mantis) rozejrzyj się za posągami Elit. Wespnij się po kamieniach by sięgnąć platformy, na któej stoją. Obok nogi lewego posągu leży Data Pad.

11 - Data Pad Przymierza: Zniszcz Upiory i Łowców w drodze do Komnat Rady Starszych. Przed wejściem do środka skręć w lewo i wejdź po zniszczonych schodach. Idź tym przejściem, aż na sam koniec, gdzie za statuą jest kolejny Data Pad.

12 - Data Pad Przymierza: Zbliżając się do głównego przejścia do komnaty wejdź po schodach po prawej. Niedaleko małego wodnego zbiornika, przed wodospadem jest ostatni Data Pad.

Następnie: Halo 5: Guardians - Dane wywiadowcze, nagrania (Misja 9-10).

Powrót do spisu treści: Halo 5: Guardians - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze