Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza 6: 450 samochodów, 26 lokacji, 60 FPS i split-screen

Oraz „trójwymiarowe kałuże”.

Japoński serwis internetowy Xbox przygotował nową stronę internetową, na której zaprezentowano kilka szczegółów na temat gry wyścigowej Forza 6.

Ujawniony obrazek

Witryna błyskawicznie zniknęła z sieci, co sugeruje, że informacje pojawiły się przedwcześnie. Microsoft potwierdził jedynie w oświadczeniu dla serwisu ICXM, że tytuł zadziała w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, a więcej detali poznamy na E3.

Pozostałe szczegóły, które nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez producenta, to dostęp do ponad 450 samochodów i 26 lokacji z trasami z całego świata, w tym Daytona i Rio.

W planach są też podobno nowe efekty graficzne: mokra pogoda, „trójwymiarowe kałuże” oraz wyścigi nocne.

Do tego tryb wieloosobowy dla maksymalnie 24 osób, a także opcja wspólnej zabawy na podzielonym ekranie i powrót Drivatarów.

Forza 6 zmierza wyłącznie na Xbox One. Na konkretne szczegóły musimy poczekać do poniedziałku - 15 czerwca. Wtedy Microsoft zorganizuje swoją konferencję na E3.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze