Skip to main content

Games with Gold: sierpień 2019 - pełna oferta

Gears of War 4, Forza Motorsport 6 i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na sierpień 2019. Wśród pozycji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Gears of War 4 i Forza Motorsport 6.

Pierwszą produkcję przez cały miesiąc pobiorą posiadacze Xbox One. Tytuł to kontynuacja cyklu opowiadającego o zmaganiach z Szarańczą - wcielamy się w syna Marcusa Fenixa, głównego bohatera oryginalnej trylogii.

Z kolei pomiędzy 16 sierpnia a 15 września właściciele konsoli uzyskają dostęp do Forzy Motorsport 6, czyli gry wyścigowej od studia Turn 10. Do dyspozycji graczy oddano szereg aut, którymi rywalizują na zróżnicowanych torach i trasach.

Gears of War 4 opowiada o synu Marcusa

Natomiast od 1 do 15 sierpnia na X360 pojawi się pierwsza odsłona Torchlight, a więc produkcja w stylu Diablo. Do wyboru są trzy klasy postaci, każda o unikalnym zestawie zdolności, które wykorzystujemy do walki z mnóstwem przeciwników.

Od 16 do 30 sierpnia produkcję z gatunku hack'n'slash zastąpi Castlevania: Lords of Shadow od hiszpańskiego Mercury Steam Entertainment. Gracze wcielają się w Gabriela, starającego się ożywić zmarłą żonę.

Zobacz na YouTube

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Zobacz także