Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Motorsport 6 wzbogacona o dodatek NASCAR

24 samochody i nie tylko.

Ujawniony wcześniej w tym miesiącu dodatek NASCAR do gry Forza 6 jest już dostępny do kupienia na Xbox One, oferując nowe samochody i trasy.

Rozszerzenie wyceniono na 70 zł.

Deweloperzy wprowadzili 24 samochody z sezonu 2016, nowy tryb kariery, aktualizację mechaniki rozgrywki oraz kolejne miejsca akcji: Indianapolis Motor Speedway, Daytona International Speedway, czy też owal w Miami.

Zasiądziemy za kierownicami aut z zespołów Gibbs Racing, Chip Ganassi Racing czy Stewart-Haas Racing. W karierze zmierzymy się także z Australijczykami w Bathurst i na słynnym Le Mans.

Usprawnienia w mechanice rozgrywki obejmują lotny start, obowiązkowe wizyty w pit-stopie czy też zaawansowany model draftingu, czyli przepływu powietrza za samochodem.

Część tych poprawek pojawi się w darmowej aktualizacji, obejmującej także powrót Le Mans do trybu wieloosobowego, nowe uszkodzenia w wyścigach długodystansowych czy strzałki wskazujące dystans do oponenta.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze