Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza 6 trafi na PC - raport

Darmowa, ograniczona wersja na Windows 10.

Darmowa, ograniczona wersja gry wyścigowej Forza 6 ukaże się wiosną tego roku na PC, w wydaniu zatytułowanym Forza Motorsport 6: Apex - wynika z nieoficjalnych informacji.

Biedne opony

Wiadomości pochodzą z serwisu The Seattle Times, który pośpieszył się nieco i przedwcześnie opublikował informacje objęte embargiem do godziny 15:00. Wtedy też można spodziewać się oficjalnego potwierdzenia.

Nie wiemy obecnie, czego można spodziewać się po wersji Apex. Artykuł (usunięty, lecz nadal dostępny) koncentruje się na ostatniej ofensywie Microsoftu na platformie PC, związanej także z promowaniem Windows 10.

Po Gears of War: Ultimate Edition i Quantum Break, wyścigowa Forza 6 byłaby kolejnym potwierdzeniem takiego podejścia. Wygląda jednak na to, że Microsoft nie chce rezygnować z potencjału tej produkcji jako zachęty do kupna konsoli - stąd ograniczone wydanie.

Już na imprezie GDC w 2014 roku Microsoft pokazywał Forzę 5 włączoną na PC, jako prezentację możliwości DirectX 12. Wtedy zakończyło się jednak na prezentacji.

Tymczasem najnowsza odsłona serii ma ostatnio pecha z „przeciekami”. Wystarczy wspomnieć o pakiecie DLC z samochodami marki Porsche, ujawnionym niedawno przez sklep Amazon.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Forza Motorsport 6

Xbox One

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze