Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza 6 otrzyma rozgrywki esportowe

Oraz darmowy samochód dla wszystkich graczy.

Starając się dotrzymać pola Gran Turismo Sport na PlayStation 4, również Forza 6 na Xbox One wzbogaci się o specjalny tryb przeznaczony do sieciowych zmagań kierowców.

Forza Racing Championship ma wystartować wkrótce, choć szczegóły nie są jeszcze znane. Mowa o „rywalizacji otwartej i wyrównanej dla wszystkich”, co oznacza „nowych graczy, kończących swoje pierwsze okrążenie, jak i najszybszych wirtualnych kierowców” - czytamy na oficjalnej stronie.

W planach są także nagrody, lecz - ponownie - nie podano konkretnie jakie.

Pewne jest natomiast, że już od 18 czerwca wszyscy posiadaczy gry dostaną nowy samochód - Ford #66 Ford Racing GT Le Mans z 2016 roku, przygotowany właśnie z okazji kolejnej odsłony słynnego wyścigu wytrzymałościowego.

Odpowiedzialne za produkcję studio Turn 10 ostrzega jednak, że w powodu sporej liczby graczy oczekiwanie na klucz może się wydłużyć, nawet do siedmiu dni.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze