Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Motorsport 6 wkrótce zniknie z dystrybucji cyfrowej

Gra wkracza w końcowy etap życia.

Deweloperzy ze studia Turn 10 poinformowali, że wydana w 2015 roku Forza Motorsport 6 wkracza w końcowy etap życia i 15 września zostanie usunięta z dystrybucji cyfrowej.

To oznacza, że zniknie możliwość kupowania wyścigowej produkcji. Oczywiście osoby, które do tej pory nabyły wspomniany tytuł, nie stracą do niego dostępu i nadal będą miały możliwość pobierania pozycji.

Forza Motorsport 6 oferowała wiele aut

Warto jednocześnie przypomnieć, że obecnie Forza Motorsport 6 jest częścią sierpniowej oferty Games with Gold. Zainteresowani abonenci Xbox Live Gold mogą za darmo pobrać grę właśnie do 15 września.

To jednak nie wszystko, ponieważ w związku z ogłoszeniem o zbliżającym się wycofaniu produkcji ze sprzedaży, przeceniono dodatki do tytułu. Do 19 sierpnia zestaw wszystkich DLC kupić można za 17,99 zł - pakiet do tej pory kosztował zaś 359,99 zł.

Forza Motorsport 6 skupia się na wyścigach rozgrywanych na zamkniętych torach. Do dyspozycji graczy twórcy oddali szereg zróżnicowanych samochodów oraz tras zlokalizowanych w prawdziwych lokacjach.

Źródło: Forum Turn 10

Następnie: Diablo 3 od 23 sierpnia z kolejnym sezonem. Bonusy Trójcy i mnóstwo innych nowości

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze