Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy fragment rozgrywki z Forza Motorsport 6: Apex

Jazda w deszczu.

W internecie pojawił się pierwszy fragment rozgrywki z Forza Motorsport 6: Apex. Gra jest przygotowywaną z myślą o PC darmową edycją dostępnych na konsoli Xbox One wyścigów.

W opublikowanym w sieci nagraniu pokazano przejazd autem 2015 Jaguar XKR-S GT po trasie TopGear.

Wycieczka odbywa się przy tym w złych warunkach atmosferycznych - cały czas pada deszcz, który prezentuje się dosyć dobrze.

Trwający nieco ponad trzy minuty film pozwala przyjrzeć się też zakładce z ustawieniami graficznymi. Wygląda na to, że posiadacze komputerów będą dysponowali dużą swobodą w dostosowaniu poziomu oprawy wizualnej.

Wśród widocznych w materiale opcji, znalazły się dotyczące między innymi filtrowania anizotropowego, jakości cieni, tekstur i modeli aut oraz synchronizacji pionowej (v-sync).

Konkretna data premiery Forzy Motorsport 6: Apex nie jest na razie znana, ale gra ma ukazać się na PC (z systemem operacyjnym Windows 10) wiosną tego roku. Produkcja dostępna będzie za darmo, zaś zawartość tytułu zostanie ograniczona względem oryginału z konsoli Xbox One.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Forza Motorsport 6

Xbox One

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze