Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - gracz wysłał Toddowi Howardowi pudełko spinek do włosów

I kazał zważyć.

W związku z licznymi problemami, jakie w Fallout 76 sprawiały graczom wsuwki do włosów, przedmiot stał się obiektem żartów i memów. Jeden z miłośników gry wysłał Toddowi Howardowi - producentowi wykonawczemu w Bethesdzie - pudełko spinek.

- Niektórzy wysyłają listy, ale pewne przesyłki są bardzo pomysłowe - powiedział Howard podczas panelu Bethesda Game Days. - Pewnego dnia otrzymałem pudełko wsuwek, wraz z napisem „Zważ to”. Ktokolwiek to wysłał, to była najbardziej kreatywna paczka, jaką dostałem.

Krótki list nawiązywał do kłopotu, z jakim borykali się gracze zaraz po premierze Fallout 76. Postać mogła unieść tylko określoną, łączną wagę przedmiotów, zanim stała się przeciążona.

Jedna wsuwka nie waży zbyt wiele, ale po zebraniu odpowiedniej liczby, spinki mogły stać się cięższe niż pancerz. Obliczono nawet, że przedmiot w grze waży 60 razy więcej niż realny odpowiednik.

Sytuacja skłoniła Bethesdę do licznych prób naprawy systemu i zmiany wartości wagi wsuwki.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Warto nadmienić, że w serii Fallout spinki służą jako improwizowane wytrychy. Przy próbie otwarcia zamka uruchamia się minigra, która wymaga znalezienia odpowiedniego punktu i ostrożnego przekręcenia mechanizmu - tak, by nie połamać wsuwki.

Miłośnicy serii doskonale znają ten widok

Źródło: Kotaku

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze