Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Quarry End - znajdźki i sekrety

Lokalizacja wszystkich graffiti, pamiątek i nagrań.

Quarry End to pierwsza dzielnica, którą odwiedzisz w Dying Light 2. Znajdziesz tutaj sporo aktywności pobocznych, w tym znajdźki i sekrety. Z tej strony dowiesz się jak zdobyć wszystkie tutejsze pamiątki, nagrania i graffiti.


Na tej stronie:


Graffiti #1 - Nieumarłe dziewczę

Na pierwsze graffiti w grze natrafisz podczas misji Coraz silniejszy, zaraz po tym, jak z Hakonem odwiedzisz pierwszy zagajnik dachowy.

Przedmiot znajdziesz w północno-zachodniej (1) części dzielnicy - będzie to pudełko (2) leżące na szybie wentylacyjnym.


Graffiti #2 - Ponury żniwiarz

Drugie graffiti znajdziesz w centrum dzielnicy (3). Wdrap się na jeden z tamtejszych dachów i zbierz pudełko (4) lezące pod ścianą.


Graffiti #3 - Przyczajony potwór, ukryty gryzoń

Trzecie graffiti w tym regionie czeka na ciebie blisko centrum (5), na południe od zejścia do Głównego terminalu. Wejdź na budynek i zbierz przedmiot leżący pod drabiną (6).


Pamiątka #1 - Artykuł z gazety: 7 marca 2021 roku

Na tę pamiątkę trafisz w północnej części (7) Quarry End. Możesz zebrać ją na przykład w trakcie misji głównej Niesforny brat. Po wejściu do budynku, w którym ma być Barney, przejdź do prawej części pomieszczenia i zajrzyj za kasę (8) - będzie tam notka do zebrania.


Pamiątka #2 - Kod do sejfu

Druga pamiątka, będąca jednocześnie kodem do sejfu, znajduje się w południowej części (9) dzielnicy, w stojącym tam budynku. Wejdź przez okno na piętro budynku i otwórz skrzynię (10) stojącą przy łóżku. Pamiątka w formie kodu będzie w środku - a sejf zaraz obok.


Pamiątka #3 - Pierwsza strona komiksu

Trzecia pamiątka ukryta jest wewnątrz Głównego terminala (11), posterunku SP, do którego trafisz podczas misji Jedyne wyjście. Pamiątka (12) leży na stoliku, tuż obok tutejszego miejsca do spania.


Pamiątka #4 - Podkładka pod piwo z motywem lagera SP

Kolejna pamiątka ukryta jest w lokacji oznaczonej na mapie jako Browar (13), w północno-zachodniej części Quarry End. Gdy tam dotrzesz, wbiegnij do budynku i zbierz leżącą na blacie (14) podkładkę pod piwo.


Nagranie #1 - Bądźcie płodni i rozmnażajcie się

Nagranie zbierzesz w kryjówce nocnego biegacza (15), zlokalizowanej we wschodniej części dzielnicy. Nagranie (16) leży na lodówce, tuż obok miejsca do spania.

Pamiętaj, że musisz wpierw aktywować tę kryjówkę uruchamiając pobliski generator - dopiero wtedy pojawi się przedmiot do zebrania.

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Dying Light 2 Stay Human

Najnowsze artykuły