Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 zmienia się w strzelankę. Zwiastun pokazuje nowości

Broń palna i nie tylko.

Twórcy Dying Light 2 Stay Human opublikowali zwiastun prezentujący nowości, które trafią do gry w ramach kolejnych darmowych aktualizacji. Tytuł doczeka się m.in. broni palnej z prawdziwego zdarzenia oraz nowego trybu rozgrywki.

System strzelania - zaprezentowany w ostatniej minucie materiału - zapowiada się całkiem obiecująco. Zombie reagują na obrażenia zależnie od części ciała, w które zostały postrzelone, a nawet prosty pistolet wydaje się być całkiem potężny. Oczywiście nie brak też satysfakcjonującego odstrzeliwania głów i kończyn.

Twórcy zapewniają, że gra wzbogaci się o „jeszcze więcej narzędzi i swobody w walce z żądnymi krwi przeciwnikami”, a nowa broń „otworzy zupełnie nowe kierunki w sztuce eksterminacji wrogów”. Jeszcze w tym roku do gry trafi także nowy tryb „Atak na wieżę”, będący odpowiedzią na prośby o raidy typu dungeon. Oprócz broni palnych aresenał protagonisty poszerzy się o noże oraz... halabardy.

Wspomniano też o długiej dodatków w postaci mechaniki naprawy i rozkładania broni, kolejnych rodzajów przeciwników, nowych animacji finisherów i jeszcze wyższym, koszmarnym poziomie trudności. Konkretne terminy, w których aktualizacje trafią do gry, poznamy zapewne w ciągu najbliższych tygodni.

W planach jest też kilka specjalnych eventów. Na październik przygotowano Halloween, a na listopad crossover z For Honor - średniowieczną grą akcji od Ubisoftu. Pod koniec roku odbędą się zimowe obchody, a na początku roku przyszłego odbędzie się wydarzenie z okazji drugich urodzin Dying Light 2.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze