Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Niesformy brat: Barney, Pisklak

Poszukiwania brata Sophie.

Niesforny brat to kolejne, piąte już zadanie główne w Dying Light 2. W trakcie tej misji pomożesz Barneyowi, tytułowemu bratu Sophie, odszukasz też rannego chłopca o pseudonimie Pisklak.


Na tej stronie:


Poszukaj Barneya

Zanim podejmiesz się pierwszego celu, musisz poczekać na noc. Możesz zaczekać lub wykorzystać dowolne łóżko - na Bazarze czy w innym bezpiecznym miejscu - by poczekać do nocy (1).

Po zmroku udaj się do wskazanego przez znacznik misji miejsca i wejdź do sklepu (2). Uważaj na pobliskich zarażonych, szczególnie Wyjców.

W środku jest mnóstwo wrogów - poruszaj się po cichu, w pozycji kucającej. Przejdź do kolejnego pomieszczenia i wejdź w interakcję z ciałem (3), by zainicjować krótką rozmowę z Sophie.

Po niej przejdź dalej i aktywuj zmysł przetrwania, by podświetlić czerwone ślady (4). Podążaj za nimi, wejdź na piętro i rozpraw się z zarażonym (5) walącym w drzwi. Następnie wejdź w interakcję z samymi drzwiami.

Po krótkiej scenie czeka cię walka z grupą zarażonych, jednak nie stanowią oni większego zagrożenia - pamiętaj tylko o monitorowaniu paska kondycji bohatera. Po walce ponownie wejdź w interakcję z drzwiami, a w trakcie rozmowy z Barneyem wybierz opcję Poszukam go (6).


Idź po śladach Pisklaka

Zeskocz na parter, aktywuj zmysł przetrwania i zbadaj ślad (7) dłoni przy drzwiach. Wyjdź na zewnątrz i podążaj za czerwonymi śladami. Wskocz przez okno (8) do kolejnego budynku.

Podążaj za kolejnymi śladami i wbiegnij na piętro. Po krótkim marszu natrafisz na skrzynię (9), wewnątrz której znajdziesz kolejny inhibitor. Zbierz go i przejdź przez wnękę, by znaleźć Nathana, poszukiwanego Pisklaka.


Wróć do Sophie

Po krótkiej wymianie zdań chłopak umrze, a ty otrzymasz nowy cel. Wróć na Bazar i rozmów się wpierw z Barneyem, a potem z Sophie. Po wszystkim misja dobiegnie końca.

Następnie: Dying Light 2 - Pertraktacje: Suzie, Jack i Joe

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Jedyne wyjście: Aitor, Lucas

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze