Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 w końcu dostanie broń palną. Techland zapowiada nowości

I m.in. nowy tryb gry.

Studio Techland przedstawiło szczegóły nadchodzących aktualizacji do Dying Light 2 Stay Human. Jeszcze w tym roku do gry trafi pakiet misji, nowy tryb rozgrywki i - co najciekawsze - pełnoprawna broń palna.

Ostatnia z wymienionych atrakcji przykuwa uwagę najbardziej, bo do tej pory broń dystansowa pozostawała słabszą alternatywą dla wymyślnych toporów, pałek i podobnego oręża. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, twórcy chcą zaoferować „jeszcze więcej narzędzi i swobody w walce z żądnymi krwi przeciwnikami”, a nowa broń „otworzy zupełnie nowe kierunki w sztuce eksterminacji wrogów”.

Na równie interesujący dodatek zapowiada się tryb „Atak na wieżę”, który - jak wyjaśniono - ma być odpowiedzią na prośby o raidy typu dungeon. Szczegółów nie podano, ale zapowiada się to na całkiem ciekawą atrakcję dla fanów kooperacji. Do tego dojdzie także mechanika naprawy broni, kolejni przeciwnicy i wiele więcej. Oczywiście nie zabraknie elementów kosmetycznych w postaci unikalnych strojów.

Każdy element widoczny na inkografice trafi do gry jeszcze w tym roku. Nie zabraknie też specjalnych eventów. Na październik przygotowano Halloween, a na listopad crossover z For Honor - średniowieczną grą akcji od Ubisoftu. Pod koniec roku odbędą się zimowe obchody, a na początku roku przyszłego zaplanowano wydarzenie z okazji drugich urodzin Dying Light 2.

Więcej szczegółów odnośnie przyszłości gry poznamy 26 września podczas transmisji na żywo z udziałem Tymon Smektały - dyrektora marki. Sesja pytań i odpowiedzi (AMA) zostanie zorganizowana na oficjalnym serwerze Discord. Możemy podejrzewać, że gracze wykorzystają okazję do wypytania twórców o kontrowersyjny sklep, który trafił do gry na początku września.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze