Aktor z Deathloop dostanie PS5 od studia Microsoftu

Sprawdzi, jak wypadł.

Jak opisywaliśmy jakiś czas temu, Jason Kelley - aktor wcielający się w głównego bohatera Deathloop - nie może zagrać w produkcję, ponieważ nie może zdobyć PS5. Teraz z pomocą przychodzi Bethesda, obiecująca wysłać urządzenie.

„Hej Jason, pewnie uda się znaleźć jakieś PS5, żebyś mógł zagrać. Zasługujesz na szansę, by wcielić się w Colta i sprawdzić świetnie wykonaną pracę” - napisał na Twitterze Pete Hines, odpowiedzialny za marketing w firmie.

Dochodzi więc do interesującej sytuacji, w której to studio należące do Microsoftu oferuje wysłanie konsoli produkowanej przez Sony do aktora głosowego, który nie może znaleźć egzemplarza w sklepach.

Twórcy gry - Arkane - wraz z wydawcą - Bethesdą - zostali bowiem przejęci przez Microsoft za 7,5 miliarda dolarów, razem w wszystkimi innymi częściami składowymi korporacji ZeniMax Media.

Gdy ogłaszano transakcję - we wrześniu ubiegłego roku - Deathloop było już jednak w produkcji, z podpisaną umową na konsolową wyłączność dla PlayStation 5. Microsoft nie chciał - lub nie mógł - zrywać porozumienia, więc opublikował grę tylko na sprzęt największego konkurenta.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami