Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deathloop i dwie części Watch Dogs znikną we wrześniu z PS Plus

Żegnamy 8 tytułów.

Sony potwierdziło, że z katalogu subskrypcji PS Plus Extra oraz Premium zniknie we wrześniu 8 tytułów. Abonenci mają ostatni miesiąc na sprawdzenie między innymi Deathloop od studia Arkane.

Zgodnie ze zwyczajem, informację o zbliżającej się kasacji tytułów z oferty znajdziemy bezpośrednio w sklepie PlayStation Store. Produkcje będziemy mogli sprawdzić do 19 września. Warto zaznaczyć, że z katalogu zostaną usunięte tylko dwie odsłony Watch Dogs. Najnowsze Watch Dogs: Legion pozostanie dostępne w ramach droższego wariantu subskrybcji. Oto pełna lista gier, które znikną z PS Plus Extra i Premium:

  • Deathloop
  • Chicory: A Colorful Tale
  • Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
  • Watch Dogs
  • Watch Dogs 2
  • Nidhogg 2
  • Through the Darkest of Times: a historical resistance strategy game
  • Death end re;Quest 2
Źródło: Eurogamer.net

Warto z tej okazji przypomnieć, że Sony pracuje podobno nad nową funkcję abonamentu PS Plus, dzięki której subskrybenci będą na bieżąco informowani o zbliżającym się terminie usunięcia gier z usługi. Na ten moment listę produkcji, które znikną z oferty, znajdziemy wyłącznie w odpowiedniej zakładce PS Store.

Do oferty subskrybcji trafiła już długa lista nowych tytułów do pobrania. Abonenci PS Plus Extra i Premium mogą sprawdzić między innymi Spellforce 3 Reforced, Destiny 2: The Witch Queen czy Destroy All Humans 2 Reprobed. 29 sierpnia zadebiutuje też ciekawie zapowiadające się Sea of Stars.

Subkrybenci podstawowego wariantu Essential sprawdzą natomiast trzy pozycje: Death’s Door, Dreams oraz PGA Tour 2K23. Sony nie podało jeszcze listy gier, które trafią do katalogu we wrześniu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze