Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deathloop wkrótce w Game Passie? Microsoft może szykować niespodziankę

Aktualizacja: gra pojawiła się w sklepie Xbox.

Aktualizacja: Jeden z użytkowników forum ResetEra opublikował zdjęcie, na którym uchwycił Deathloop w sklepie Xbox. Strona gry została ponownie ukryta, jednak wygląda na to, że tytuł już niedługo pojawi się na konsolach Microsoftu.


Oryginalna wiadomość: 15 września rozpoczną się targi Tokyo Game Show 2022, na które swój pokaz przygotował również Microsoft. Jedną z szykowanych przez firmę nowości może okazać się premiera gry Deathloop na konsolach Xbox i w Game Passie.

Tak uważają Jez Corden - redaktor WindowsCentral - oraz YouTuber Rand al Thor 19, prowadzący podcast The Xbox Two. Podczas ostatniej rozmowy zasugerowali oni, że gra trafi na konsole Xbox oraz do Game Passa już 20 września, czyli tego samego dnia, kiedy pojawi się w PS Plus Extra i Premium.

Przypomnijmy, że dzięki umowie Sony z Bethesdą, Deathloop uzyskał rozczną ekskluzywność konsolową dla PlayStation. Ten okres właśnie mija, bo premiera gry na PS5 i PC odbyła się dokładnie 14 września 2021 roku.

Na potwierdzenie powyższych doniesień musimy poczekać do 16 września, bowiem to właśnie w ten piątek o godzinie 1:00 w nocy rozpocznie się zorganizowany przez Microsoft pokaz.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Deathloop

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze