Skip to main content

Nadchodzi Deathloop 2? Tak sugerują aktorzy głosowi gry

Kontynuacja, a może dodatek?

Wygląda na to, że Deathloop może doczekać się oficjalnej kontynuacji. Aktor podkładający głos głównemu bohaterowi gry ujawnił, że wciąż jest zatrudniony do pracy nad serią.

Jason Kelley oraz Ozioma Akagha opowiadali podczas wywiadu z portalem Streamily o kulisach pracy aktorów głosowych. W pewnym momencie rozmowy, Kelley został zapytany o kodową nazwę Deathloopa. Aktor przyznał, że nie może jej wyjawić, gdyż wciąż jest związany z pracą nad omawianą serią. Szybko zorientował się jednak, że prawdopodobnie powiedział o jedno zdanie za dużo.

- Znasz nazwę kodową gry? - spytał prowadzący wywiad. - Tak, ale nie mogę jej wyjawić, bo wciąż jesteśmy zatrudnieni przy pracy nad serią - odpowiedział Kelley. - Czy powiedziałem coś, czego mówić nie powinienem? - dodał po chwili.

Na wypowiedź aktora szybko zareagowała Akagha. - Nic ci nie powiemy. Ja nie potrafię siedzieć cicho, dlatego nie zdradzają mi żadnych szczegółów. Z zachowania gości wywiadu możemy więc wywnioskować, że studio Arkane pracuje prawdopodobnie nad rozwinięciem uniwersum gry.

Omawiany fragment wywiadu: 11:03

W ramach przypomnienia, Deathloop trafił na PC oraz PlayStation 5 w 2021 roku, a kilka miesięcy temu zadebiutował też na Xbox Series X/S oraz w abonamencie Game Pass. Tytuł zebrał w większości pozytywne oceny, choć krytycy do dziś wytykają niedopracowany stan techniczny produkcji.

Warto także dodać, że studio Arkane pracuje aktualnie nad rozwojem nowej marki. Na 2023 rok zaplanowano bowiem debiut Redfall, czyli kooperacyjnego FPS-a osadzonego w otwartym świecie, opanowanym przez wampiry. Tytuł trafi na PC oraz konsolę Xbox Series X/S. Oficjalna data premiery wciąż pozostaje nieznana.

Read this next