Battlefield 6 - wyciekły pierwsze screeny z gry

Efekty pogodowe i bliska przyszłość.

  • Pojawiły się dwa screeny z trailera nowego Battlefielda
  • Autentyczność obrazków potwierdza informator Tom Henderson
  • Grafiki przedstawiają widok z kokpitu i wyspę z „z lotu ptaka”

W mediach społecznościowych pojawiły się obrazki, które pochodzą podobno ze zwiastuna nowej odsłony serii Battlefield.

Udostępniono dwa screeny. Pierwszy przedstawia sekwencję startu rakiety kosmicznej, obserwowanej z kokpitu innego pojazdu, a drugi prezentuje ujęcie na wyspę, co przypomina scenę, którą niedawno naszkicował informator Tom Henderson.

battlefield_6_screen_01
Nie zabraknie burzowej pogody?

Grafiki potwierdzają, że powstająca produkcja zaoferuje efekty pogodowe. Udowadniają również, że tytuł nie będzie osadzony w czasach historycznych, a teraźniejszości lub bliskiej przyszłości.

battlefield_6_screen_02
Ujęcie przypomina niedawno ujawniony szkic

Wspomniany Henderson, który jest renomowanym insiderem, publikującym nieoficjalne informacje o serii Battlefield, twierdzi, że screeny są autentyczne. Przekonuje, by nie wierzyć osobom, piszącym, że są fałszywe.

Informator dodaje, że obrazki najprawdopodobniej pochodzą z pierwszej wersji zwiastuna i zostały uchwycone podczas streamu, co miałoby wyjaśniać niską jakość (poprawioną z pomocą SI). Nie wie jednak, dlaczego zdecydowano się zapisać scenę, którą wcześniej naszkicował.

W międzyczasie Henderson na Twitterze publikuje kolejne rysunki, najpewniej odtwarzające inne ujęcia z trailera nowego Battlefielda. Przedstawiają między innymi zestrzelony samolot, hełm żołnierza i maszyny kroczące, przypominające psy-roboty.

Następnej odsłony cyklu strzelanek jeszcze nie zapowiedziano, ale pokaz ma odbyć się wkrótce. Według oficjalnych informacji od EA, gra ukaże się pod koniec bieżącego roku. Tytuł zmierza na PC, PS5 i Xbox Series X/S, a wiele wskazuje na to, że ominie poprzednią generację.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami