Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Battlefield 6 pokaże mapę, pojazdy i tornado - twierdzi informator

Pierwszy materiał promocyjny.

Tom Henderson, który od dłuższego czasu ujawnia nieoficjalne wieści o Battlefield 6, poinformował, czego możemy się spodziewać w pierwszym zwiastunie nadchodzącej strzelanki od studia DICE.

Pierwsze skrzypce w materiale promocyjnym zagra podobno mapa osadzona na wyspie, gdzie bój na wielką skalę stoczy 128 graczy. Henderson najwyraźniej widział już trailer, bo przygotował dwa szkice ukazujące lokację:

Twitterowy profil All Things Gaming przygotował na podstawie bardziej szczegółowego szkicu szybki fotomontaż, prezentujący potencjalne ujęcie ze zwiastuna. Informator podał obrazek dalej, nazywając pracę „niesamowitą”. Najprawdopodobniej twórcom udało się więc uchwycić klimat sceny.

Widoczne na obrazkach pojazdy to pionowzloty Bell-Boeing V-22 Osprey, których na ekranie pojawi się rzekomo 6-8. Będzie też start rakiety oraz tornado lub co najmniej silny sztorm - również zobrazowane na fotomontażu i szkicu. Jak podkreślał już wcześniej internauta, katastrofy naturalne odegrają w grze ważną rolę.

Prezentacja trailera ma odbyć się rzekomo za kilka tygodni, ale w materiale zabraknie rozgrywki. Battlefield 6 zadebiutuje jeszcze w tym roku.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze