Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Essexe (Anglia)

Skarb w angielskim regionie Essexe, gdzie jest mapa skarbów.

Jak w przypadku większości regionów w Assassin's Creed Valhalla, w angielskim Essexe ukryty jest skarb. By go odnaleźć, musisz wpierw zdobyć mapę skarbów i odczytać jego lokalizację, by finalnie wykopać przedmiot z ziemi. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć wspomnianą mapę i zakopany skarb.

Mapa skarbów ukryta jest w tym samym miejscu, co jedna z uczonych ksiąg w Essexe, a mianowicie w mieście Colcestre (1). W jego północno-zachodniej części znajdziesz Kościół Świętej Heleny (2).

497_acvalhalla_mapa_skarbow_essexe

By dostać się do środka potrzebujesz jednak klucza. W tym celu obejdź budynek kościoła od strony północnej i przesuń regał (3) na bok. Odblokujesz w ten sposób wejście do pomieszczenia, w którym leży klucz. Zbierz go, wejdź do kościoła przez główne przejście i otwórz drzwi (4) za pomocą zdobytego klucza.

498_acvalhalla_mapa_skarbow_essexe

Teraz ustaw kamerę do góry i strzel w rygiel przy drabinie (5) by opuścić ją w dół. Następnie zbliż się do regału (6) i przesuń go mniej więcej na środek pomieszczenia. Wdrap się teraz na regał, a z niego na pierwszą drabinę i potem na tę, którą przed momentem opuściłeś w dół. Na samej górze znajdziesz mapę - a obok niej wspomnianą wcześniej uczoną księgę.

499_acvalhalla_mapa_skarbow_essexe

Otwórz teraz ekwipunek i zbadaj zdobytą przed momentem mapę. Wskaże ona lokację w południowej części Essexe (7).

500_acvalhalla_mapa_skarbow_essexe

Dotrzyj na miejsce i szukaj fioletowych kwiatów. Pośrodku nich znajdziesz zakopany skarb (8). Zbliż się do niego i wejdź w interakcję, by zebrać projekt tatuażu - Zew Hugina (ramiona).

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami