Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Essexe (Anglia)

Księgi umiejętności w angielskim regionie Essexe, gdzie znaleźć, jak zdobyć.

Tak jak w przypadku większości regionów w Assassin's Creed Valhalla, w Essexe również znajdziesz uczone księgi, które pozwolą ci nauczyć się nowych umiejętności aktywnych. Na tej stronie przedstawiamy lokalizację i sposób zdobycia dwóch tego typu skarbów, które możesz tutaj znaleźć.


Uczona księga #1 - Krucza Dywersja

Pierwsza uczona księga ukryta jest w Obozie bandytów w Belesdunie (1), w południowej części regionu. Skarb znajdziesz w kościele (2) stojącym w tej okolicy.

Zbliż się do budynku od strony zachodniej i zlokalizuj drewnianą barykadę (3 . Zniszcz ją przy pomocy łuku, a następnie przestrzel rygiel (4) widoczny po drugiej stronie. Podejdź teraz od południowej strony, przejdź przez główne wejście i zbierz ukrytą wewnątrz księgę.


Uczona księga #2 - Przeszycie harpunem

Drugą i zarazem ostatnią księgę znajdziesz w mieście Colcestre (5), a dokładniej w północno-zachodniej części, gdzie położony jest Kościół Świętej Heleny (6).

W pierwszej kolejności musisz jednak zdobyć klucz. Podejdź do kościoła od strony północnej i przesuń regał (7), by dostać się do środka niewielkiego pomieszczenia. Tam, na krześle, leżał będzie klucz. Wejdź teraz do kościoła i otwórz drzwi (8) przy pomocy niedawno zdobytego przedmiotu.

Ustaw kamerę do góry i przestrzel rygiel przy drabinie (9), by opuścić ją w dół. Chwyć teraz pobliski regał (10) i przesuń go na środek pomieszczenia.

Następnie wdrap się na górę po jednej drabinie, a później po drugiej. W pomieszczeniu na samej górze znajdziesz poszukiwaną księgę umiejętności, która pozwoli ci nauczyć się zdolności Przeszycie harpunem, a także mapę skarbów.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze